تبلیغات
پژوهشگاه درسی متوسطه - دفترچه انتخاب رشته

دفترچه انتخاب رشته

باشگاه خبرنگاران/ مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۶ امروز ۱۱ مرداد منتشر می شود.

حسین توکلی گفت: دفترچه انتخاب رشته از بعد از ظهر امروز چهارشنبه ۱۱ مرداد ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود و از روز دوشنبه ۱۶ مرداد نیز در باجه های روزنامه فروشی در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

توکلی گفت: نتیجه اولیه آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ ساعت ۱۸ (۶ بعداز ظهر) روز یکشنبه ۱۵ مرداد ۹۶ به صورت کارنامه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به آدرس: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شوند، می‌توانند برای دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ و انجام مراحل انتخاب رشته اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ۹۶ علاوه بر اینکه از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است. از ساعت ۸ صبح دوشنبه ۱۶ مرداد ۹۶ در تمام باجه های روزنامه فروشی سراسر کشور توزیع می‌ شود.

توکلی یادآور شد: هر یک از داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و یا زبانهای خارجی که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه آزمایشی مربوط به خود را دریافت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: انتخاب رشته کنکور ۹۶ برای مجازین به انتخاب رشته نیز از روز ۱۹ مردادماه آغاز می شود و تا ۲۳ مردادماه ۹۶ ادامه خواهد داشت. داوطلبان باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی باید کد رشته های تحصیلی مورد علاقه خود را مشخص کرده و به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود درج کنند.

با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید.برچسب ها: کنکور، کنکور۹۶، دفترچه، انتخاب رشته، کنکور ۹۶،
[ چهارشنبه 11 مرداد 1396 ] [ 11:26 ق.ظ ] [ مهدی شاهینی ]